THESEP s.r.o.

THERMAL & SEPARATION

je česká společnost s 25-ti letými zkušenostmi a know-how v oblasti aplikací technologií pro separaci a přenos tepla. Zakladatel společnosti dlouhodobě působil na manažerských pozicích největšího světového výrobce separátorů a výměníků tepla, kde se podílel na vývoji, zkouškách, dodávkách, servisu a procesní optimalizaci těchto zařízení jak v ČR a SK ale i v Číně a Jihovýchodní Asii.

Naší velkou devizou je tedy znalost technologií od různých výrobců a tím možnost vám navrhnout optimální řešení, bez omezení jednoho výrobce. Spolupracujeme s renomovanými světovými výrobci klíčových technologických zařízení.

V oblasti separačních technologií pracujeme se širokým portfoliem zařízení

  • odstředivky: dekantační, talířové, filtrační
  • lisy: pásové a šnekové
  • vakuové filtry a další

V oblasti přenosu tepla se zaměřujeme na svařované výměníky pro náročné procesní aplikace, viskózních a koncentrovaných kapalin a zpracování kalů.   Jsme lokálním partnerem společnosti Nexson Group, významného světového výrobce svařovaných výměníků se sídlem a výrobním závodem ve Francii. Jsme partnerem pro zákazníky hledající spolehlivé, výkonné a účinné řešení separace a přenosu tepla pro aplikace v průmyslu a ČOV.

Image
Image
Image
Image